Wie is wie

Directie
directie.oase@sovilvoorde.be

Iris Verstrepen
iris.verstrepen@sovilvoorde.be

waarnemend organisatorisch directeur

 

 

 

 

1003

 

Annick Davison
annick.davison@sovilvoorde.be

waarnemend pedagogisch directeur

 

 

 

 


Klassen basisaanbod

 

oranje klas
stefanie.provoost@sovilvoorde.be

 

 

 

 

 

blauwe klas
veerle.vandenbussche@sovilvoorde.be

 

 

 

 

1019

 

groene klas
deborah.defrenne@sovilvoorde.be

 

 

 

 

1021

 

gele klas
sabine.vancampenhout@sovilvoorde.be

 

 

 

 

1029

 

witte klas
valerie.sternotte@sovilvoorde.be

 

 

 

 

1023

 

lichtgroene klas
sophie.tetaert@sovilvoorde.be

 

 

 

 

1006

 

zalmroze klas
lies.vanderhulst@sovilvoorde.be

 

 

 

 

1020

 

bordeaux klas
katrien.vanengeland@sovilvoorde.be

 

 

 

 

 

magenta klas
kelly.tielemans@sovilvoorde.be

 

 

 

 

 

paarse klas
renee.verdoodt@sovilvoorde.be

 

 

 

 

 

indigo klas
lynn.pelgrims@sovilvoorde.be

 

 

 

 

 

oker klas
sara.verholen@sovilvoorde.be

 

 

 

 

 

turquoise klas
sylvia.moreels@sovilvoorde.be

 

 

 

 

 

lila klas
dries.deconinck@sovilvoorde.be

 

 

 

 

 


Autiklassen

 

rode klas
yentl.mosselmans@sovilvoorde.be

 

 

 

 

1005

 

lichtblauwe klas
sara.morenomarquez@sovilvoorde.be

 

 

 

 

 

violette klas
hannelore.deprins@sovilvoorde.be

 

 

 

 

 


Bijzondere leermeesters

LBV – Islam

1016

 

Ibrahim Rabhi
ibrahim.rabhi@sovilvoorde.be

 

 

 

 

 

LBV – NCZ

 

 

Veerle Mertens
veerle.mertens@sovilvoorde.be

 

 

 

 

LBV – RKG
1015

 

Sonia Claes
sonia.claes@sovilvoorde.be

 

 

 

 

LBV – PRG

Geen lln PRG ingeschreven dit schooljaar


Lichamelijk Opvoeding

1025

 

Herman Leduc
herman.leduc@sovilvoorde.be

 

 

 

 

1009

 

Jeroen Vanderhulst
jeroen.vanderhulst@sovilvoorde.be

 

 

 

 

Zoe

 

Zoë Sabels
zoe.sabels@sovilvoorde.be

 

 

 

 

Kevin

 

Kevin Ingé
kevin.igne@sovilvoorde.be

 

 

 

 

Deze leerkrachten geven ook de uren zwemmen op dinsdag.
Donderdag geven Kevin, Zoe en Jeroen de zwemlessen.


Ondersteuning

Blio

 

Marianne Bostoen
marianne.bostoen@sovilvoorde.be

 

 

 

 

1003

 

Annick Davison
annick.davison@sovilvoorde.be

 

 

 

 

 

 

 

Anneleen Vandoren
anneleen.vandoren@sovilvoorde.be

BPT

 

Iris Verstrepen
iris.verstrepen@sovilvoorde.be

 

 

 

 

 

 

Anneleen Vandoren
anneleen.vandoren@sovilvoorde.be

GOK

1007

 

Stéphanie Foquet
stephanie.foquet@sovilvoorde.be

 

 

 

 

1014

 

Katlijne Bosselaers
katlijne.bosselaers@sovilvoorde.be

 

 

 

 

 

TNN

1017

 

Eric Crana
eric.crana@sovilvoorde.be

 

 

 

 

1014

 

Katlijne Bosselaers
katlijne.bosselaers@sovilvoorde.be

 

 

 

 

 

Amy Bogaerts
amy.bogaerts@sovilvoorde.be

 

ICT

Wouter Cools
wouter.cools@sovilvoorde.be


Paramedisch

Logo

1026

 

An Moucheron
an.moucheron@sovilvoorde.be

 

 

 

 

1013

 

Ann Wymeers
ann.wymeers@sovilvoorde.be

 

 

 

 

 

Myriam Sikivie
myriam.sikivie@sovilvoorde.be

 

 

 

 

 

Sociaal verpleegkundige

 

Kaat Panneels
kaat.panneels@sovilvoorde.be

 

 

 

 

1036

 

Martine Quintijn
martine.quintyn@sovilvoorde.be

 

 

 

 

 

Ergo

1032

 

Hilde Hoogewijs
hilde.hoogewijs@sovilvoorde.be

 

 

 

 

 

Ortho

1033

 

Riene Dehaes
riene.dehaes@sovilvoorde.be

 

 

 

 

 


Secretariaat
secretariaat.oase@sovilvoorde.be

 

Jasmine Meulenbroeckx
jasmine.meulenbroeckx@sovilvoorde.be

 

 

 

 

 

Daisy Moreels
daisy.moreels@sovilvoorde.be

 

 

 

 


Ondersteuningsteam

 

Nina Lens
nina.lens@sovilvoorde.be

 

 

 

 

 

Oona Smets
oona.smets@sovilvoorde.be

 

 

 

 

 

Ella Scheerlinck
ella.scheerlinck@sovilvoorde.be 

 

 

 

 

 


Onderhoud

1018

 

Jean Pierre Sterckx (huismeester)

 

 

 

 

 

1001

 

Monique Vandenherreweghe

 

 

 

 

 

1022

 

Nancy Boeykens